Tipy

Naučte se kreslit pravou mozkovou hemisférou

Taky máte pocit, že váš největší výkon v kreslení je primitivní domeček nebo sluníčko? Vítejte v klubu 🙂 A co kdybyste byli schopni nakreslit naprosto cokoliv, včetně svého autoportrétu či portrétu jiných lidí? Že to není možné? Když pomineme fakt, že možné jsou i mnohem neuvěřitelnější věci, tak tohle není věc nemožná, nýbrž naopak zcela reálná. Jako většina věcí v našem životě, problém vězí v našem mozku. Jedná se o rozdíl mezi pravou a levou polovinou mozku. Levá část mozku je zodpovědná za logická a schematická řešení, díky ní mluvíme a počítáme. Pravá hemisféra je naopak ta, která souvisí s kreativitou či intuicí. Vzhledem k tomu, že mnoho z nás používá hlavně levou polovinu mozku, naše výsledné obrázky jsou schematické jednotahové obrázky a my jsme přesvědčení o tom, že prostě kreslit neumíme a nikdy se to nenaučíme. Že prostě na to nemáme buňky. V tomto kurzu vám tento omyl vyvrátí.

Podívejte se zde:

https://www.kurzyproradost.cz/kurz/naucte-se-kreslit-spravne-kresleni-pravou-hemisferou-31

Krásně kreslit se naučí každý

Nezáleží na vašich předchozích zkušenostech či vašem talentu. Kurz vám pomůže zlepšit a urychlit vaše vidění, vidět souvislosti a vidět předlohu z jiného perspektivy než dosud. Speciální cvičení vám pomohou potlačit logické myšlení a probudit a uvolnit to kreativní. Z vašeho slovníku zmizí „já nemůžu“, „já neumím“, protože uvidíte, že umíte a jde to a získáte nový zábavný koníček. Čerstvě probuzenou kreativitu můžete využít i v jiných činnostech, které díky ní můžete rozvíjet.

Přihlásit se zdarma můžete zde:

https://www.kurzyproradost.cz/kurz/naucte-se-kreslit-spravne-kresleni-pravou-hemisferou-31

V kurzu se naučíte:

  • jak namalovat obličej i s detaily
  • jak vystihnout rysy ve tváři
  • jak namalovat věrně vlasy
  • jak namalovat dokonale ruce
  • jak malovat profil
  • jak malovat portrét
  • jak malovat autoportrétUnikátní metoda Betty Edwards

Jedná se o unikátní metodu vyvinutou americkou profesorkou kreslení Betty Edwards, která se mnoho let zabývala využitím pravé mozkové hemisféry a propojením obou hemisfér při tvorbě. Lektorkou kurzu Naučte se kreslit správně – kreslení pravou hemisférou je MgA. Petra Cibulková. Profesionální kresbě a malbě se věnuje přes 25 let a nejméně polovinu této doby vyučuje kreslení a další výtvarné techniky. S naprostou jistotou dokáže nakreslit to, co právě vidí. Stejně tak si je jistá, že je to schopna naučit i nás všechny, kteří se rozhodneme kurz kreslení absolvovat.

Učíte se raději z knihy?

A pokud byste měli rádi i knihu, která vás naučí odemknout pravou hemisféru, pořiďte si jednu z nejprodávanějších „kreslicích“ knih na světě, od autorky této metody Betty Edwards.

Naučte se kreslit pravou mozkovou hemisférou

Betty Edwards

Nakladatel:  Zoner Press 2011

Koupíte zde: http://bit.ly/2xGclPu

kreslení pravou mozkovou hemisférou

Uložit

Uložit


Jsem docela normální ženská, rozpuk mládí mám už definitivně za sebou, životem značně otřískaná, nicméně fasáda stále zachovalá, „a interiér“ víceméně v původním stavu 🙂 Jako správný introvert miluju knížky, filmy, muziku, fotky a umění vůbec, ale také módu a design. Taky ráda tvořím. Kdeco. Některé výrobky můžete najít v části “obchod”. Část extroverta ve mně mne i v 50 táhne na koncerty a rockové festivaly a různé jiné akce a nejspíš může i za tyhle stránky… 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *