Tipy

Mladí srdcem – Young at heart

Máte někdy pocit, že ten život stojí za starou belu a že už vás nic nečeká a na spoustu věcí už jste staří? Tak vám upřímně garantuji, že po zhlédnutí tohohle filmu/dokumentu si podobné úvahy zatraceně rozmyslíte. Sledovat bandu seniorů ve věku mezi 75-93 let, kteří si užívají život plnými doušky a svou jedinečnou hudební show dokáží strhnout lidi po celém světě je jednoduše radost.

Amatérští hudebníci, kteří zpívají punkové, rockové, funkové  a jiné pecky od takových legend jako Led Zeppelin, Pink Floyd, Clash, U2, James Brown, Leonard Cohen, Sonic Youth, Talking Heads či Coldplay.  A kteří si navíc svůj koníček neskutečně užívají. Jako celý svůj život. Navzdory tomu, že se potýkají se spoustou těžkostí, zdravotních problémů, úmrtími svých kamarádů, to nikdy nevzdají a budou žít vždy naplno.

young at heart - plakát k filmu

Radost ze života i v 90

Jejich energie a radost ze života je strhující, dojemná a až neuvěřitelná. Hlavně neztratit naději. Hořko-sladký příběh života. I ty jejich hlášky jsou fenomenální. Prý „je sex po sedmdesátce delší a užijete si víc legrace.“ „Jezdili jsme z kontinentu na kontinent, až jsem z toho inkontinentní.“ „Je to jen taková třešinka na dortu, akorát že ten dort jsme už snědli…“  V jedné chvíli se za břicho popadáte, abyste vzápětí proslzeli kapesník.  A doufáte, že až budete v jejich věku, budete mít kolem sebe lidi, se kterými si stáří dokážete užívat podobným způsobem a zůstanete mladí srdcem.

Young at heart

https://www.csfd.cz/film/237934-mladi-srdcem/prehled/

Líbil se vám článek. Dejte mu To se mi líbí nebo ho sdílejte níže 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Krásný den.
Vítám Vás na mých stránkách. Blog pro ženy a o ženách, které jsou už krapet životem otřískané a přesto nebo právě proto si dokázaly udržet nadhled, radost ze života a jsou stále duchem mladé. Nebo se o to alespoň snaží. Které umějí být samy sebou, nebojí se vyčnívat z davu a umí si užít vlastní život. Ženy inteligentní, schopné, kreativní, aktivní, originální, nezávislé. Přihlášením budete dostávat informace o nových článcích týkajích se štěstí, zdraví, módy a životního stylu.

A uvítám, když se podělíte i o své zkušenosti a názory k tématu v komentářích.
Těším se!
Ivana

Uložit