V podzimní náladě

Můj styling na Polyvore

Mnoho lidí je přesvědčeno o tom, že móda je věc povrchní. Může být a nemusí. Jako všechno, je to o lidech a jejich přístupu a hodnotách. Móda je především vyjádřením osobnosti nositele. Svým stylem ukazujete, kdo jste, co máte rádi,  jaké jsou vaše zájmy i některé povahové vlastnosti. Vypovídá o člověku víc než si myslíme. O nás samotných i o tom, v jakém se pohybujeme prostředí  i v jakém jsme duševním rozpoložení.

A za další je móda hlavně také zábava. Kreativní i užitečná. Kombinovat barvy, styly, modely, je to prostě takové “praktické umění”. Je to nejen sebevyjádření, ale i postoj k životu. Radost z umění a hezkých věcí. A protože mě baví vytvářet stylingy, tak samozřejmě ulítávám na Polyvore.com…
A tady jsou některé z mých vytvořených stylingů… Třeba se necháte inspirovat…

Krásný den.
Vítám Vás na mých stránkách. Blog pro ženy a o ženách, které jsou už krapet životem otřískané a přesto nebo právě proto si dokázaly udržet nadhled, radost ze života a jsou stále duchem mladé. Nebo se o to alespoň snaží. Které umějí být samy sebou, nebojí se vyčnívat z davu a umí si užít vlastní život. Ženy inteligentní, schopné, kreativní, aktivní, originální, nezávislé. Přihlášením budete dostávat informace o nových článcích týkajích se štěstí, zdraví, módy a životního stylu.

A uvítám, když se podělíte i o své zkušenosti a názory k tématu v komentářích.
Těším se!
Ivana

Uložit