O botech, O kráse

Krásné a štíhlé nohy – hned teď!

Která z nás by nechtěla mít krásné a štíhlé nohy, dlouhé až do nebes… 🙂 Ne ke každé z nás ale byla příroda v tomto ohledu štědrá a tak si musíme prostě pomoct jinak. Víte, jak docílit toho, že to bude vypadat, že máte krásné a štíhlé nohy? Když pomineme cvičení a úpravu jídelníčku, můžeme si pomoci pár optickými triky. Jak jinak si vysvětlit obrovskou oblibu krásných bot na vysokých podpatcích, ve kterých sice nohy vypadají skvostně, ale o pohodlí v převážné většině případů nemůže být ani řeč?
Boty na podpatcích prostě prodlouží siluetu, to víme všechny. Sice se nejedná čistě jen o optický klam, protože na vysokých podpatcích je noha opravdu v jiné pozici, jsou více napínány svaly na nohou a máme jiné držení těla než v nízkých botách, protože se změní jeho těžiště, my si ale můžeme pomoci ještě dalšími optickými triky.

Krásné a štíhlé nohy dlouhé až do nebes...

Tyhle optické triky fungují

– Barva bot by měla být shodná s barvou nohou. Ideální jsou béžové boty, ale také proto byste třeba měly k černým botám nosit černé punčochy. Navozuje to dojem delší nohy. (A upřímně řečeno, vypadá to líp i u nízkých bot bez podpatku nebo kotníkových polobotek a kozaček.) Prostě se noha jakoby prodlužuje o délku bot.
– Podpatek by měl být alespoň 7 cm vysoký.
– Štíhlejší tvar boty vytváří dojem štíhlejší nohy
– Opatrně s botami s pásky kolem kotníku, vyhnout by se jim měly ženy, které nemají opravdu štíhlé kotníky. Zkracují a zešiřují nohy.
– Nohy prodlouží boty s platformou, ideální je zužující se platforma, nepůsobí tolik mohutně

Béžová barva na botech pomůže vytvořit dlouhé a štíhlé nohy
970x250-lodicky2-1437216537.jpg

Uložit

Uložit

Uložit

Jsem docela normální ženská, rozpuk mládí mám už definitivně za sebou, životem značně otřískaná, nicméně fasáda stále zachovalá, „a interiér“ víceméně v původním stavu 🙂 Jako správný introvert miluju knížky, filmy, muziku, fotky a umění vůbec, ale také módu a design. Taky ráda tvořím. Kdeco. Některé výrobky můžete najít v části “obchod”. Část extroverta ve mně mne i v 50 táhne na koncerty a rockové festivaly a různé jiné akce a nejspíš může i za tyhle stránky… 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *