O botech,  O kráse

Krásné a štíhlé nohy – hned teď!

Která z nás by nechtěla mít krásné a štíhlé nohy, dlouhé až do nebes… 🙂 Ne ke každé z nás ale byla příroda v tomto ohledu štědrá a tak si musíme prostě pomoct jinak. Víte, jak docílit toho, že to bude vypadat, že máte krásné a štíhlé nohy? Když pomineme cvičení a úpravu jídelníčku, můžeme si pomoci pár optickými triky. Jak jinak si vysvětlit obrovskou oblibu krásných bot na vysokých podpatcích, ve kterých sice nohy vypadají skvostně, ale o pohodlí v převážné většině případů nemůže být ani řeč?
Boty na podpatcích prostě prodlouží siluetu, to víme všechny. Sice se nejedná čistě jen o optický klam, protože na vysokých podpatcích je noha opravdu v jiné pozici, jsou více napínány svaly na nohou a máme jiné držení těla než v nízkých botách, protože se změní jeho těžiště, my si ale můžeme pomoci ještě dalšími optickými triky. Jak “získat” krásné a štíhlé nohy hned teď?

Krásné a štíhlé nohy dlouhé až do nebes...

Tyhle optické triky fungují

– Barva bot by měla být shodná s barvou nohou. Ideální jsou béžové boty, ale také proto byste třeba měly k černým botám nosit černé punčochy. Navozuje to dojem delší nohy. (A upřímně řečeno, vypadá to líp i u nízkých bot bez podpatku nebo kotníkových polobotek a kozaček.) Prostě se noha jakoby prodlužuje o délku bot.
– Podpatek by měl být alespoň 7 cm vysoký.
– Štíhlejší tvar boty vytváří dojem štíhlejší nohy
– Opatrně s botami s pásky kolem kotníku, vyhnout by se jim měly ženy, které nemají opravdu štíhlé kotníky. Zkracují a zešiřují nohy.
– Nohy prodlouží boty s platformou, ideální je zužující se platforma, nepůsobí tolik mohutně

Béžová barva na botech pomůže vytvořit krásné dlouhé a štíhlé nohy

Líbil se vám článek? Dejte mu To se mi líbí nebo ho sdílejte níže 🙂

970x250-lodicky2-1437216537.jpg

Uložit

Uložit

Uložit

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Krásný den.
Vítám Vás na mých stránkách. Blog pro ženy a o ženách, které jsou už krapet životem otřískané a přesto nebo právě proto si dokázaly udržet nadhled, radost ze života a jsou stále duchem mladé. Nebo se o to alespoň snaží. Které umějí být samy sebou, nebojí se vyčnívat z davu a umí si užít vlastní život. Ženy inteligentní, schopné, kreativní, aktivní, originální, nezávislé. Přihlášením budete dostávat informace o nových článcích týkajích se štěstí, zdraví, módy a životního stylu.

A uvítám, když se podělíte i o své zkušenosti a názory k tématu v komentářích.
Těším se!
Ivana

Uložit