O kráse, O módě a stylu

50 tváří ženy

Všude se to dnes hemží různými poradci a kouči, a to i v oblasti módy. Jaký máte nosit styl, když jste křehká romantička, energická sportovkyně nebo elegantní dáma. Ale je to opravdu tak? Opravdu jsme jen to jediné?

Foto: Pixabay.com

 

Kolik tváří má jedna žena?

Jednou mi jeden člověk řekl:  „Ty jsi ztělesněním ženy.“ Já se tak příliš necítila, tak na něj koukám a říkám: „A jako v čem?“ A on: „ Jsi pokaždé jiná.“  Tenkrát jsem si uvědomila, že má pravdu v tom, že každá žena má v sobě mnoho různých tváří. Křehkou dívku, kterou byla třeba i před mnoha lety, smyslnou divošku, ženu vamp, energickou manažerku, mámu od dětí, manželku a tak bych mohla pokračovat dál a dál. Tak proč se stylizovat jen do jedné role a jednoho stylu?

Foto: Pixabay.com

Ano, je fajn vědět, kdo jsem a co mi sedí a v čem se cítím dobře a co mi zase nesedí a necítím se v tom. Prostě vědět, co je můj základní styl. I když po pravdě, mnoho lidí říká, že jim něco nesedí, aniž by to zkusili. Jsme ženy, tak si dopřejme být proměnlivé i v oblékání. To, že jsem sportovní typ, přece neznamená, že si na sebe občas nemůžu vzít romantické nebo elegantní šaty a vyrazit na rande nebo do společnosti.

Foto: Pixabay.com

I když nám už dávno není 20, můžeme si klidně k šatům vzít „rebelské conversky“ a dát eleganci svěží šmrnc. Nenechme se svázat mnoha pravidly. Je třeba vědět, kdy pravidla dodržovat a kdy je naopak porušit. I tak se tvoří styl. Buďme ženy se všemi tvářemi, které v sobě nosíme.

Foto: Pinterest

Uložit

Uložit

Uložit

Jsem docela normální ženská, rozpuk mládí mám už definitivně za sebou, životem značně otřískaná, nicméně fasáda stále zachovalá, „a interiér“ víceméně v původním stavu 🙂 Jako správný introvert miluju knížky, filmy, muziku, fotky a umění vůbec, ale také módu a design. Taky ráda tvořím. Kdeco. Některé výrobky můžete najít v části “obchod”. Část extroverta ve mně mne i v 50 táhne na koncerty a rockové festivaly a různé jiné akce a nejspíš může i za tyhle stránky… 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *