Černá kočka

70.00 

Náhrdelník s obrázkem s motivem černé kočky (vlastní grafika) pod pryskyřicí, v bronzovém lůžku, zavěšeno na bronzovém řetízku.

Popis

Náhrdelník s obrázkem s motivem černé kočky (vlastní grafika) pod pryskyřicí, v bronzovém lůžku, zavěšeno na bronzovém řetízku.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Černá kočka”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ivana

Krásný den.
Vítám Vás na mých stránkách. Jsem průvodcem žen v jejich sebepřijetí, sebeprezentaci a vytvoření  jedinečného, originálního a inspirativního života i stylu.

Mou vášní je inspirovat a vést ženy ve znovunalezení jejich unikátní osobnosti, krásy a charismatu, pulsující životní energie a mladistvého elánu. K odvaze být samy sebou a ukazovat jim, že každá z nás může být v jakémkoli věku duchem mladá, svobodná a je jediným neopakovatelným originálem.

Tento blog je pro ženy a o ženách, které jsou už krapet životem otřískané a přesto nebo právě proto si dokázaly udržet nadhled, radost ze života a jsou stále duchem mladé. Nebo se o to alespoň snaží. Které umějí být samy sebou, nebojí se vyčnívat z davu a umí si užít vlastní život. Ženy inteligentní, schopné, kreativní, aktivní, originální, nezávislé.

Přihlášením budete dostávat informace o nových článcích týkajících se štěstí, zdraví, módy a životního stylu.

A uvítám, když se podělíte i o své zkušenosti a názory k tématu v komentářích.
Těším se!
Ivana Tomášková

Uložit